MEIST

Kes me oleme?

Baicon OÜ on ettevõte, kes on peamiselt spetsialiseerunud hoonete fassaadide ehitamisele ja renoveerimisele. Saame olla Teie kindlad partnerid plaat,-krohv,- ja puitfassaadide ehitamisel ja renoveerimisel. Lähtudes renoveeritava hoone konstruktsioonist, selgitame vajalikud ehitustegevused ning pakume lahendusi, mis aitavad saavutada küttekulude kokkuhoiu ja tervisliku sisekliima. Tegeleme ka siseviimistlus,- ja üldehitustöödega. Meie firmas töötavad inimesed on saanud vastava väljaõppe ja omavad pikaajalisi ehitustöökogemusi nii Eestis kui välismaal. Baicon OÜ eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset, kaasaegset ja mõistliku hinnaga ehituslahendusi. Peame väga oluliseks pidada kinni tähtaegadest ja kvaliteedinõuetest. Kõikidele töödele anname garantii. Meie teenuse kvaliteeti saame tõestada seni tehtud tööde loetelu ja galeriiga.

BAICON OÜ

Baicon OÜ on ettevõte, kelle põhitegevusalaks on fassaadide ehitamine ja renoveerimine ja kelle põhiliseks sooviks on pakkuda klientidele eelkõige parimaid ja kvaliteetseid ehituslahendusi.

SUUR KOGEMUSTEPAGAS

Baicon OÜ on küll noor ent suure kogemustepagasiga meeskond, kelle keskmine töökogemus ehitusvaldkonnas on üle 15 aasta.

KVALITEETNE TÖÖ

Meie meeskonna teadmised ja kogemused fassaaditööde ja ka muude ehitustööde teostamisel ja kvaliteedinõuete järgimisel tagavad ehituse kõrge kvaliteedi.

TOP