Fassaadide renoveerimine

Fassaadi renoveerimise hulka loetakse töid nagu soojustamine, krohvimine või uue fassaadikatte paigaldamine. Renoveerimisel tuleb tähelepanu pöörata kõigile ehitisele esitatavatele olulistele nõuetele ehk mehaaniline tugevus ja stabiilsus, tuleohutus, hügieenilisus, tervise- ja keskkonnaohutus, kasutusohutus, mürakaitse, energiasääst ja energiatõhusus, jätkusuutlikkus, esteetilised ja arhitektuuriajaloolised väärtused.

Pole mõtet üle mõne aasta fassaadi lihtsalt uue värviga viimistleda, vaid mõistlik oleks fassaadi täies ulatuse renoveerida. Sellega peatatakse edasine niiskuse tungimine välispiiretesse ja üleüldine maja lagunemine ning saavutatakse soojusenergia kokkuhoid ja edasised pidevad kulutused fassaadiremondile. 
Fassaadi vastupidavuse ja pikaealisuse annab eelkõige oskuslik töö ja kvaliteetsete materjalide valik, olenemata sellest kas tegemist on krohvi, kivi, puiduga. 

Ära lase oma kinnisvaral kaotada väärtust, vaid teosta fassaadi renoveerimine Baicon OÜ abiga. Kui sulle tundub, et sinu maja välisilme jääb oluliselt alla sellele, mis toimub majas sees, siis on just Baicon OÜ kogemustega meeskonnas õiged inimesed, kelle poole pöörduda!

Küsi hinnapakkumist meistrilt!

Võta meiega ühendust ning tuleme vaatame sinu fassaadi seisukorra üle, seejärel saame vormistada sulle hinnapakkumise. Hinnapakkumise vormistamine on meil tasuta! 
TOP